Udany wyjazd integracyjny w Kucobach | Strona Arkony

Udany wyjazd integracyjny w Kucobach

W dniach 11-15 września 2017 klasy 4-7 Szkoły Podstawowej i II, III Gimnazjum pojechały na wycieczkę do Ośrodka Harcerskiego w Kucobach. Wyjazd miał charakter integracyjny. Dzięki tej wycieczce wszyscy uczniowie wspólnie wykonywali różne zadania. Do naszej ,,arkoniackiej” rodziny dołączyli nowi uczniowie, których przyjęliśmy z wielkim sercem. Na wyjeździe robiliśmy totemy i budowaliśmy szałasy. Każdego dnia mieliśmy sprawdzaną czystość w naszych pokojach. Niestety pokój chłopców z numerem siedem był zawsze najbrudniejszy i dlatego jego mieszkańcy mieli kary np.: pompki, biegi, przysiady i krzesełka. Podczas pobytu jedliśmy wspólne posiłki na stołówce a 14 września (w czwartek) piekliśmy kiełbaski przy ognisku. Kolejnymi niezapomnianymi atrakcjami naszego wyjazdu były: jazda konna i pływanie na kajakach. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i w dniu 15 września zadowoleni, chociaż trochę zmęczeni wróciliśmy do domów.

Serdecznie dziękujemy Naszej Wspaniałej Kadrze – Pani Brygidzie, Pani Basi, Pani Dorocie, Pani Oldze, Panu Tomkowi, Panu Rafałowi i panu Mateuszowi za zorganizowanie nam wyjazdu i fachową opiekę nad naszą rozbrykaną młodzieżą.

Michał Swoboda